
Генератор бензиновый 4-х тактный Инверторный IG-35Е 3.5/3.8кВт (электро запуск) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852113
44 689 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 082890
Длина: 605
Ширина: 482
Висота: 520
Упаковка: 1
Описание: Чистий синус на виході. Матеріал обмотки генератора - Мідь. Номінальна потужність 3500 Вт, Максимальна потужність 3800 Вт, Об'єм паливного бака 11 л, Максимальна витрата палива 1,3 л/год, Кількість розеток 2 х 230В 16А
1 х 12В, Гарантія 24 міс.
Вес: 46.65
Номінальна потужність: 3500 Вт
Розмір: 605х445х455 мм
Гарантійний термін: 2 роки
Вага, кг: 45 кг
Вихідна напруга: 230 В
Потужність двигуна: 8,5 к.с.
Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний
Тип палива: Бензин А-92/95
Охолодження: Повітряне
Кількість розеток: 2 х 230В 16А
1 х 12В
Об'єм паливного баку, л: 11 л
Рівень шуму: 68 дБ
Назва: Генератор бензиновий 4-х тактний Iнверторний IG-35Е 3.5/3.8 кВт (електро запуск) APRO
Максимальна потужність: 3800 Вт
Робоча потужність: 3500 Вт
Тип запуску: Електричний стартер/ручний
Об'єм мастила в катері: 0.6 л
Максимальна витрата палива: 1.7 л/год
Індикатор рівня палива: Має
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1ZM3Wksl6HN20tsMfUIoIqO3y5KdZipAi/view
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Свічковий ключ: 1 шт.
Бензиновий генератор: 1 шт.
Штепсельна вилка: 2 шт.
Акумуляторна батарея: 1 шт.
Викрутка: 1 шт.
Клеми 12В: 1 шт.
Длина: 605
Ширина: 482
Висота: 520
Упаковка: 1
Описание: Чистий синус на виході. Матеріал обмотки генератора - Мідь. Номінальна потужність 3500 Вт, Максимальна потужність 3800 Вт, Об'єм паливного бака 11 л, Максимальна витрата палива 1,3 л/год, Кількість розеток 2 х 230В 16А
1 х 12В, Гарантія 24 міс.
Вес: 46.65
Номінальна потужність: 3500 Вт
Розмір: 605х445х455 мм
Гарантійний термін: 2 роки
Вага, кг: 45 кг
Вихідна напруга: 230 В
Потужність двигуна: 8,5 к.с.
Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний
Тип палива: Бензин А-92/95
Охолодження: Повітряне
Кількість розеток: 2 х 230В 16А
1 х 12В
Об'єм паливного баку, л: 11 л
Рівень шуму: 68 дБ
Назва: Генератор бензиновий 4-х тактний Iнверторний IG-35Е 3.5/3.8 кВт (електро запуск) APRO
Максимальна потужність: 3800 Вт
Робоча потужність: 3500 Вт
Тип запуску: Електричний стартер/ручний
Об'єм мастила в катері: 0.6 л
Максимальна витрата палива: 1.7 л/год
Індикатор рівня палива: Має
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1ZM3Wksl6HN20tsMfUIoIqO3y5KdZipAi/view
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Свічковий ключ: 1 шт.
Бензиновий генератор: 1 шт.
Штепсельна вилка: 2 шт.
Акумуляторна батарея: 1 шт.
Викрутка: 1 шт.
Клеми 12В: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Аккумуляторная батарея | 1 шт. |
| Вес (кг) | 43,4 кг |
| Викрутка | 1 шт. |
| Висота (мм) | 520 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 605 |
| Клеми 12В | 1 шт. |
| Количество розеток | 2 х 230В 16А; 1 х 12В шт |
| Макс. потужність | 3800 Вт |
| Максимальна витрата палива | 1.7 л/год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Номинальная мощность | 3500 Вт W |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1prvooD0V21d1Hnt9NWRn0hAqK_kmUzQJ/view |
| Робоча потужність | 3500 Вт |
| Размер | 605х445х455 мм |
| Уровень шума | 68 дБ дБ |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуска | Електричний стартер/ручний |
| Тип топлива | Бензин А-92/95 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 482 |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| ШтрихКод | 4824041053131 |
- Цена: 44 689 ₴







