
Набор насадок и инструментов CrV ½ ( 90Т) (56 шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: 251456
3 498 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 074521
Ширина: 300
Упаковка: 4
Описание: Насадки 1/2" 10 шт: 10,11,12,13,15,17,19,22,24,27 мм¶2 шт. - насадка свічкова 16, 21 мм¶1 шт. - подовжувач 125 мм¶1 шт. - тріскавка 90Т¶¶1/4":¶Насадки 1/4" 6шт: 8,9,10,11,12,13 мм¶1 шт. - шарнір карданний¶1 шт. - бітотримач¶1 шт. - викрутковий вороток¶Біти 1/4":¶ TORX: T10, T15, T20, Т25, T27, T30, Т40
¶ SL: SL3, SL4, SL5, SL6
¶ PH: PH1, PH2, PH3
¶4 шт. - ключі шестигранні: 1.5, 2, 3, 4 мм¶6 шт. - ключі рожково-накидні:10,12,13,14,15,17 мм¶1 шт. - кліщі переставні¶1 шт. - молоток 400 г¶5 шт. - викрутки: PH2*100, PH1*38, SL6*100, SL5*38, PZ2*150 мм
¶1 шт. - пасатижі 180 мм
Вес: 5.75
Матеріал: хром-молібденова сталь
Тип упаковки: протиударний кейс
Инструмент: Да
Подовжувач: 1/2“: 125 мм
Шарнір карданний: 1/2“
Насадки свічкові: 1/2“: 16
21 мм
Біти 1/4“: TORX: T10, T15, T20, Т25, T27, T30, Т40
SL: SL3, SL4, SL5, SL6
PH: PH1, PH2, PH3
Бітоутримувач: 1/4“
Ключі шестигранні: 1.5, 2, 3, 4 мм
Зуби в тріскавці: 90
Ключі ріжково-накидні: 10, 12, 13, 14, 15, 17 мм
Насадки 1/2: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 27 мм
Назва: Набір насадок і інструментів CrV ½ ( 90Т) (56 шт) APRO
Інструменти: Кліщі переставні, Молоток 400 г, Плоскогубці 180 мм, Викрутки: PH2*100, PH1*38, SL6*100, SL5*38, PZ2*150 мм.
Ширина: 300
Упаковка: 4
Описание: Насадки 1/2" 10 шт: 10,11,12,13,15,17,19,22,24,27 мм¶2 шт. - насадка свічкова 16, 21 мм¶1 шт. - подовжувач 125 мм¶1 шт. - тріскавка 90Т¶¶1/4":¶Насадки 1/4" 6шт: 8,9,10,11,12,13 мм¶1 шт. - шарнір карданний¶1 шт. - бітотримач¶1 шт. - викрутковий вороток¶Біти 1/4":¶ TORX: T10, T15, T20, Т25, T27, T30, Т40
¶ SL: SL3, SL4, SL5, SL6
¶ PH: PH1, PH2, PH3
¶4 шт. - ключі шестигранні: 1.5, 2, 3, 4 мм¶6 шт. - ключі рожково-накидні:10,12,13,14,15,17 мм¶1 шт. - кліщі переставні¶1 шт. - молоток 400 г¶5 шт. - викрутки: PH2*100, PH1*38, SL6*100, SL5*38, PZ2*150 мм
¶1 шт. - пасатижі 180 мм
Вес: 5.75
Матеріал: хром-молібденова сталь
Тип упаковки: протиударний кейс
Инструмент: Да
Подовжувач: 1/2“: 125 мм
Шарнір карданний: 1/2“
Насадки свічкові: 1/2“: 16
21 мм
Біти 1/4“: TORX: T10, T15, T20, Т25, T27, T30, Т40
SL: SL3, SL4, SL5, SL6
PH: PH1, PH2, PH3
Бітоутримувач: 1/4“
Ключі шестигранні: 1.5, 2, 3, 4 мм
Зуби в тріскавці: 90
Ключі ріжково-накидні: 10, 12, 13, 14, 15, 17 мм
Насадки 1/2: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 27 мм
Назва: Набір насадок і інструментів CrV ½ ( 90Т) (56 шт) APRO
Інструменти: Кліщі переставні, Молоток 400 г, Плоскогубці 180 мм, Викрутки: PH2*100, PH1*38, SL6*100, SL5*38, PZ2*150 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструменти | Кліщі переставні, Молоток 400 г, Плоскогубці 180 мм, Викрутки: PH2*100, PH1*38, SL6*100, SL5*38, PZ2*150 мм. |
| Біти 1/4" | TORX: T10, T15, T20, Т25, T27, T30, Т40; SL: SL3, SL4, SL5, SL6; PH: PH1, PH2, PH3; |
| Бітоутримувач | 1/4" |
| Вес (кг) | 5.75 |
| Висота (мм) | 100 |
| Довжина (мм) | 380 |
| Зуби в тріскавці | 90 |
| Инструмент | Да |
| Ключі ріжково-накидні | 10, 12, 13, 14, 15, 17 мм |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Механізм рукоятки | храповий з реверсом |
| Насадки 1/2 | 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 27 мм |
| Насадки свічкові | 1/2": 16; 21 мм |
| Подовжувач | 1/2": 125 мм |
| Тип упаковки | протиударний кейс |
| Шарнір карданний | 1/2" |
| Ширина (мм) | 300 |
| ШтрихКод | 4824041035595 |
- Цена: 3 498 ₴










