
Генератор бензиновый 4-х тактный 2.5/2.8 кВт (ручной запуск) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852102
15 489 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 081110
Ширина: 450
Висота: 455
Упаковка: 1
Описание: Матеріал обмотки генератора- Мідь. Номінальна потужність 2500 Вт, Максимальна потужність 2800 Вт, Об'єм паливного бака 15 л, Максимальна витрата палива 1 л/год, Дисплей (вольтметр) - цифровий, Кількість розеток2 х 230В 16А
1 х 12В, Гарантія24 міс.
Вес: 41
Номінальна потужність: 2500 Вт
Розмір: 605х445х455 мм
Гарантійний термін: 2 роки
Вага, кг: 43 кг.
Вихідна напруга: 230 В
Напрямок обертання: 5
Потужність двигуна: 6.5 к.с
Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний
Тип палива: Бензин А-92/95
Охолодження: Повітряне
Кількість розеток: 2 х 230В 16А
1 х 12В
Об'єм паливного баку, л: 15 л
Рівень шуму: 67 дБ
Дисплей: Цифровий
Назва: Генератор бензиновий 4-х тактний 2.5/2.8 кВт (ручний запуск) APRO
Максимальна потужність: 2800 Вт
Робоча потужність: 2500 Вт
Тип запуску: Ручний
Об'єм мастила в катері: 0.6 л
Максимальна витрата палива: 1 л/год
Індикатор рівня палива: Має
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1Xx5AWrO-wUqIwGu2qRAtd7i1GlCTN-N-/view
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Свічковий ключ: 1 шт.
Бензиновий генератор: 1 шт.
Штепсельна вилка: 2 шт.
Клеми 12В: 1 шт.
Ширина: 450
Висота: 455
Упаковка: 1
Описание: Матеріал обмотки генератора- Мідь. Номінальна потужність 2500 Вт, Максимальна потужність 2800 Вт, Об'єм паливного бака 15 л, Максимальна витрата палива 1 л/год, Дисплей (вольтметр) - цифровий, Кількість розеток2 х 230В 16А
1 х 12В, Гарантія24 міс.
Вес: 41
Номінальна потужність: 2500 Вт
Розмір: 605х445х455 мм
Гарантійний термін: 2 роки
Вага, кг: 43 кг.
Вихідна напруга: 230 В
Напрямок обертання: 5
Потужність двигуна: 6.5 к.с
Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний
Тип палива: Бензин А-92/95
Охолодження: Повітряне
Кількість розеток: 2 х 230В 16А
1 х 12В
Об'єм паливного баку, л: 15 л
Рівень шуму: 67 дБ
Дисплей: Цифровий
Назва: Генератор бензиновий 4-х тактний 2.5/2.8 кВт (ручний запуск) APRO
Максимальна потужність: 2800 Вт
Робоча потужність: 2500 Вт
Тип запуску: Ручний
Об'єм мастила в катері: 0.6 л
Максимальна витрата палива: 1 л/год
Індикатор рівня палива: Має
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1Xx5AWrO-wUqIwGu2qRAtd7i1GlCTN-N-/view
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Свічковий ключ: 1 шт.
Бензиновий генератор: 1 шт.
Штепсельна вилка: 2 шт.
Клеми 12В: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 39,4 кг |
| Висота (мм) | 455 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Дисплей | Цифровий |
| Довжина (мм) | 610 |
| Клеми 12В | 1 шт. |
| Количество розеток | 2 х 230В 16А; 1 х 12В шт |
| Макс. потужність | 2800 Вт |
| Максимальна витрата палива | 1 л/год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Номинальная мощность | 2500 Вт W |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1eprRhxOHbYvQp0PopCrSEdl7YA-fOWbD/view |
| Робоча потужність | 2500 Вт |
| Размер | 605х445х455 мм |
| Уровень шума | 67 дБ дБ |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип топлива | Бензин А-92/95 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 450 |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| ШтрихКод | 4824041048700 |
- Цена: 15 489 ₴






