
Анкер с кожухом и гайкой М8/10*150 цинк жёлтый (ящ. 200 шт.) APRO
- Нет в наличии
- Код: SRTR0810150-C
2 574 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 054996
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 14.25
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Розмір “під ключ“: 13 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*150 цинк жовтий (ящ. 200 шт.) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 100 мм
Вага теоретична 1 шт.: 72.4 г
Довжина кожуха: 140 мм
Довжина: 150 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 14.25
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Розмір “під ключ“: 13 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*150 цинк жовтий (ящ. 200 шт.) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 100 мм
Вага теоретична 1 шт.: 72.4 г
Довжина кожуха: 140 мм
Довжина: 150 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14.25 |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 150 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Довжина кожуха | 140 мм |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер под ключ | 13 мм |
| Размер резьбы | М8 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041029709 |
- Цена: 2 574 ₴





