
Кисть-макловица микс 70*30мм СИЛА
- В наличии
- Код: 450902
33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 030056
Упаковка: 192
Вес: 0.07578
Матеріал рукоятки: пластик
Довжина щетини: 44 мм
Матеріал щетини: натуральний, штучний
Ширина пензля: 70 мм
Товщина щетини: 30 мм
Назва: Пензель-макловиця мікс 70*30мм СИЛА
Упаковка: 192
Вес: 0.07578
Матеріал рукоятки: пластик
Довжина щетини: 44 мм
Матеріал щетини: натуральний, штучний
Ширина пензля: 70 мм
Товщина щетини: 30 мм
Назва: Пензель-макловиця мікс 70*30мм СИЛА
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.07578 |
| Висота (мм) | 30 |
| Довжина (мм) | 230 |
| Длина щетины | 44 мм |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал щетины | натуральний, штучний |
| Товщина щетини | 30 мм |
| Ширина (мм) | 70 |
| Ширина пензля | 70 мм |
| ШтрихКод | 4824041002801 |
- Цена: 33 ₴

