
Триммер электрический APRO 1400
- В наличии
- Код: 899101
2 895 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078234
Длина: 940
Ширина: 220
Упаковка: 2
Вес: 6.3
Гарантійний термін: 4 роки
Максимальні оберти: 10000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 230 В / 50 Гц
Назва: Тример електричний APRO 1400
Максимальна потужність: до 1400 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга з двигуном, Штанга з редуктором, Рукоятка, Катушка, З'єднувальній вузол,
Діаметр скошування ліскою: 380мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Діаметр ліски: до 2,0 мм
Рівень шуму: 96 Дб
Вібраційне навантаження: 4,42м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1b3BuhxgW96LuJ5xXO7qjHif08T_B9Dfb/view
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Наплічний ремінь: 1 шт.
Длина: 940
Ширина: 220
Упаковка: 2
Вес: 6.3
Гарантійний термін: 4 роки
Максимальні оберти: 10000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 230 В / 50 Гц
Назва: Тример електричний APRO 1400
Максимальна потужність: до 1400 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга з двигуном, Штанга з редуктором, Рукоятка, Катушка, З'єднувальній вузол,
Діаметр скошування ліскою: 380мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Діаметр ліски: до 2,0 мм
Рівень шуму: 96 Дб
Вібраційне навантаження: 4,42м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1b3BuhxgW96LuJ5xXO7qjHif08T_B9Dfb/view
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Наплічний ремінь: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 46087 |
| Висота (мм) | 120 |
| Вібраційне навантаження | 4,42м/с |
| Гарантийный срок | 48 місяців |
| Довжина (мм) | 940 |
| Діаметр скошув. ліскою | 380мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1400 Вт |
| Максимальні оберти | 10000 об./хв. |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Напряжение сети | 230 В / 50 Гц |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1b3BuhxgW96LuJ5xXO7qjHif08T_B9Dfb/view |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 220 |
| ШтрихКод | 4824041042661 |
- Цена: 2 895 ₴







