
Кабельна кліпса плоска 9 мм (пач 100 шт.) APRO CC-S91
- Немає в наявності
- Код: CC-S9
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Передбачені для прокладання кабелю та дротів.
- Матеріал скоби:
Паковання: 0.02
космети: -калений цвях, що робить його стійкішим до корозії та чнвм, важчим від гвозд
-матеріал скоби стійкий до стирання
-матеріал скоби не схильний до розтріскування
Вага: 0.08
Розмір: 9*6,5 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Висота: 6.5 мм
Робоча температура: -5 + 140°С
Тип: плоский
Колір: білий
Назва: Кабельна кліпса пласка 9мм (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 9 мм
Галузь застосування: для будівництва та електромонтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.0625 |
| Висота | 6.5 мм мм |
| Висота (мм) | 30 |
| Довжина (мм) | 80 |
| Діаметр кабелю | 9 мм мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | - 40 °C до +80 °C |
| Розмір | 9*6,5 мм |
| Тип | плоский |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041007783 |
- Ціна: 34 ₴





