
Дюбель стальной забивной М12/16х50 цинк желтый (пач. 10 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TSR121650
104 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078553
Упаковка: 30
Вес: 0.43
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 16 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М12/16х50 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO
Розмір різьби: М12
Діаметр отвору: 16 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 42 г
Довжина: 50 мм
Упаковка: 30
Вес: 0.43
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 16 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М12/16х50 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO
Розмір різьби: М12
Діаметр отвору: 16 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 42 г
Довжина: 50 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.43 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 20 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 50 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 16 мм мм |
| Диаметр отверстия | 16 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М12 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041053209 |
- Цена: 104 ₴

