
Анкер-клин потолочный 6*65 Bierbach цинк жёлтый (пач. 25 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TDN6065
151 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078697
Висота: 24
Упаковка: 25
Вес: 0.352
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер-клин стельовий 6*65 Bierbach цинк жовтий (пач. 25 шт.) APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: плоский
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 30 мм
Вага теоретична 1 шт.: 14.8 г
Довжина: 65 мм
Висота: 24
Упаковка: 25
Вес: 0.352
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер-клин стельовий 6*65 Bierbach цинк жовтий (пач. 25 шт.) APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: плоский
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 30 мм
Вага теоретична 1 шт.: 14.8 г
Довжина: 65 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.352 |
| Вид бортика | плоский |
| Висота (мм) | 24 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 65 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 6 мм мм |
| Диаметр отверстия | 6 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041046508 |
- Цена: 151 ₴

