
Зарядное устройство для авто 8А, 6/12В, до 112Ah (подходит на свинцово-кислотные АКБ) (стрелочный индикатор)
- Нет в наличии
- Код: 900209
1 052 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041236
Упаковка: 5
Описание: Емкость заряжаемых АКБ 15-120 А/ч
Режимы интенсивной и слабой зарядки АКБ.
Вес: 2.5
Гарантійний термін: 12 місяців
Потужність: 158 Вт
Максимальний струм: 8A
Вихідна напруга: 6/12 В
Ємність АКБ: до 112 A/г
Мережевий провід: 1,7 м
Зарядний провід: 1,4 м
Тип індикації: стрілочна
Максимальний струм заряду: 8 А
Номінальний струм заряду: 4.2 А
Вхідна напруга: 220 - 240 V
Частота: 50Hz
Назва: Зарядний пристрій для авто 8А, 6/12В, до 112Ah (підходить на свинцево-кислотні АКБ) (стрілочний індикатор) СИЛА
Упаковка: 5
Описание: Емкость заряжаемых АКБ 15-120 А/ч
Режимы интенсивной и слабой зарядки АКБ.
Вес: 2.5
Гарантійний термін: 12 місяців
Потужність: 158 Вт
Максимальний струм: 8A
Вихідна напруга: 6/12 В
Ємність АКБ: до 112 A/г
Мережевий провід: 1,7 м
Зарядний провід: 1,4 м
Тип індикації: стрілочна
Максимальний струм заряду: 8 А
Номінальний струм заряду: 4.2 А
Вхідна напруга: 220 - 240 V
Частота: 50Hz
Назва: Зарядний пристрій для авто 8А, 6/12В, до 112Ah (підходить на свинцево-кислотні АКБ) (стрілочний індикатор) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність АКБ | до 120 A/г |
| Вес (кг) | 46144 |
| Висота (мм) | 280 |
| Выходное напряжение | 6/12 В |
| Входное напряжение | 220 - 240 V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 200 |
| Зарядний провід | 1,4 м |
| Максимальный ток | 8A |
| Максимальний струм заряду | 8 А |
| Мережевий провід | 1,7 м |
| Номінальний струм заряду | 4.2 А |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1EXCGoUO4BS90vykCanaD90w-vTr00S1J/view |
| Мощность | 108 Вт |
| Тип индикации | стрілочна |
| Частота | 50Hz |
| Ширина (мм) | 120 |
| ШтрихКод | 4824041001491 |
- Цена: 1 052 ₴



