
Устройство пуско-зарядное для авто 15А (100А), 12-24В, до 300Ah (подходит на свинцово-кислотные АКБ)
- Нет в наличии
- Код: 900211
3 518 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041748
Ширина: 300
Упаковка: 2
Описание: Пусковой ток при 12В - 100А
Вес: 5.4
Гарантійний термін: 12 місяців
Потужність: 180 W
Вихідна напруга: 12/24 В
Ємність АКБ: до 300 A/г
Мережевий провід: 1,7 м
Зарядний провід: 1,4 м
Максимальний струм заряду: 15 A
Пусковий струм: 100 A
Номінальний струм заряду: 10 А
Вхідна напруга: 220 - 240 V
Частота: 50Hz
Назва: Пристрій пуско-зарядний 15А для авто (100А) 12-24В, до 300Ah (підходить на свинцево-кислотні АКБ) (стрілочний індикатор) СИЛА
Ширина: 300
Упаковка: 2
Описание: Пусковой ток при 12В - 100А
Вес: 5.4
Гарантійний термін: 12 місяців
Потужність: 180 W
Вихідна напруга: 12/24 В
Ємність АКБ: до 300 A/г
Мережевий провід: 1,7 м
Зарядний провід: 1,4 м
Максимальний струм заряду: 15 A
Пусковий струм: 100 A
Номінальний струм заряду: 10 А
Вхідна напруга: 220 - 240 V
Частота: 50Hz
Назва: Пристрій пуско-зарядний 15А для авто (100А) 12-24В, до 300Ah (підходить на свинцево-кислотні АКБ) (стрілочний індикатор) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність АКБ | до 300 A/г |
| Индикатор заряда аккумулятора | Має |
| Вес (кг) | 46117 |
| Висота (мм) | 200 |
| Выходное напряжение | 12/24 В |
| Входное напряжение | 220 - 240 V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 200 |
| Зарядний провід | 1,4 м |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальний струм заряду | 15 A |
| Мережевий провід | 1,7 м |
| Номінальний струм заряду | 10 А |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1FVuQcNo84bnKaCxKGgRdaUSO4YMwKYMX/view |
| Мощность | 180 W |
| Пусковой ток | 100 A |
| Частота | 50Hz |
| Ширина (мм) | 300 |
| ШтрихКод | 4824041003501 |
- Цена: 3 518 ₴

