
Реноватор сетевой APRO MT550
- Нет в наличии
- Код: 899361
2 579 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078554
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 4м, Прогумована рукоятка, Регулятор швидкостi, Швидка змiна оснастки
Вес: 2.15
Номінальна потужність: 450 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,2 кг
Кількість швидкостей: 6
Максимальні оберти: 14000-23000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Кут коливань: 4,5°
Плавний пуск: Не має
Назва: Реноватор мережевий APRO MT550
Максимальна потужність: до 550 Вт
Робоча потужність: 500 Вт
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Насадки (5 шт), Допоміжна ручка.
Рівень шуму: Lpa 107 дБ(А) Lwa 118 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 7,9 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1jYEOG051pgECDlnMBAjZUYtoAUYbalXt/view
Система кріплення робочих насадок: без інструментальна
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1WfgUJRDaDztfUAlOjNnJsa6nnj6CtqeU/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Додаткова рукоятка: 1 шт.
Насадка: 3 шт.
Реноватор: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 4м, Прогумована рукоятка, Регулятор швидкостi, Швидка змiна оснастки
Вес: 2.15
Номінальна потужність: 450 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,2 кг
Кількість швидкостей: 6
Максимальні оберти: 14000-23000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Кут коливань: 4,5°
Плавний пуск: Не має
Назва: Реноватор мережевий APRO MT550
Максимальна потужність: до 550 Вт
Робоча потужність: 500 Вт
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Насадки (5 шт), Допоміжна ручка.
Рівень шуму: Lpa 107 дБ(А) Lwa 118 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 7,9 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1jYEOG051pgECDlnMBAjZUYtoAUYbalXt/view
Система кріплення робочих насадок: без інструментальна
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1WfgUJRDaDztfUAlOjNnJsa6nnj6CtqeU/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Додаткова рукоятка: 1 шт.
Насадка: 3 шт.
Реноватор: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Висота (мм) | 100 |
| Вібраційне навантаження | 7,9 м/с 2 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 320 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут коливань | 4,5° |
| Количество скоростей | 6 |
| Макс. потужність | до 550 Вт |
| Максимальні оберти | 14000-23000 об./хв. |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Насадка | 3 шт. |
| Номинальная мощность | 450 Вт W |
| Плавный пуск | Не має |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1jYEOG051pgECDlnMBAjZUYtoAUYbalXt/view |
| Реноватор | 1 шт. |
| Робоча потужність | 500 Вт |
| Система кріплення робочих насадок | без інструментальна |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 115 |
| ШтрихКод | 4824041044221 |
- Цена: 2 579 ₴



