
Лобзик электрический APRO J1000
- Нет в наличии
- Код: 899181
2 192 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078540
Висота: 235
Упаковка: 10
Описание: Прогумований подовжений кабель 4 м., Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Iндикатор мережi живлення, Вихід під пилесос, Маятниковий хiд, Регулятор швидкостi, Потужний мотор, Футляр для зберiгання пильного полотна
Вес: 2.44
Номінальна потужність: 750 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,3
Максимальні оберти: 0-3500 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: 3 положення
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J1000
Максимальна потужність: до 1000 Вт
Робоча потужність: 900 Вт
Глибина пропила: дерево: 80 мм
Глибина пропила: метал: 10 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор.
Рівень шуму: Lpa 83 дБ(А) Lwa 94 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 9,01 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/15WkWurk5H05jXIyL2H6Tt8N0aip6IAkx/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1MoRzyvnZtLREDoHJ_aKzuq-ZDnaA0Gnj/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
Висота: 235
Упаковка: 10
Описание: Прогумований подовжений кабель 4 м., Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Iндикатор мережi живлення, Вихід під пилесос, Маятниковий хiд, Регулятор швидкостi, Потужний мотор, Футляр для зберiгання пильного полотна
Вес: 2.44
Номінальна потужність: 750 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,3
Максимальні оберти: 0-3500 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: 3 положення
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J1000
Максимальна потужність: до 1000 Вт
Робоча потужність: 900 Вт
Глибина пропила: дерево: 80 мм
Глибина пропила: метал: 10 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор.
Рівень шуму: Lpa 83 дБ(А) Lwa 94 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 9,01 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/15WkWurk5H05jXIyL2H6Tt8N0aip6IAkx/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1MoRzyvnZtLREDoHJ_aKzuq-ZDnaA0Gnj/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Висота (мм) | 235 |
| Вібраційне навантаження | 9,01 м/с 2 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 240 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Лазерный маркер | Не має |
| Лобзик | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1000 Вт |
| Максимальні оберти | 0-3500 об./хв. |
| Маятниковый ход | 3 положення |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 750 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/15WkWurk5H05jXIyL2H6Tt8N0aip6IAkx/view |
| Робоча потужність | 900 Вт |
| Уровень шума | Lpa 83 дБ(А) Lwa 94 дБ(А) дБ |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041044139 |
- Цена: 2 192 ₴




