
Дюбель-гвоздь быстрого монтажа 6*80 грибок (пач 100шт) полиэтиленовый APRO
- В наличии
- Код: SMTG-60080
124 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 051790
Упаковка: 20
Страна: Україна
Вес: 0.48
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь/поліетилен
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк білий
Назва: Дюбель-цвях швидкого монтажу 6*80 гриб (пач 100шт) поліетиленовий APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид та розмір шліца: PZ2
Вид головки: потайна
Вид бортика: гриб
Вид різьби: неповна
Тип різьби: саморізна клиноподібна (ударна)
Галузь застосування: для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 50 мм
Вага теоретична 1 шт.: 4.8 г
Довжина: 80 мм
Упаковка: 20
Страна: Україна
Вес: 0.48
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь/поліетилен
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк білий
Назва: Дюбель-цвях швидкого монтажу 6*80 гриб (пач 100шт) поліетиленовий APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид та розмір шліца: PZ2
Вид головки: потайна
Вид бортика: гриб
Вид різьби: неповна
Тип різьби: саморізна клиноподібна (ударна)
Галузь застосування: для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 50 мм
Вага теоретична 1 шт.: 4.8 г
Довжина: 80 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.48 |
| Вид бортика | гриб |
| Вид різьби | неповна |
| Вид та розмір шліца | PZ2 |
| Висота (мм) | 40 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 80 мм |
| Довжина (мм) | 250 |
| Диаметр | 6 мм мм |
| Диаметр отверстия | 6 мм мм |
| Материал | сталь/поліетилен |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | саморізна клиноподібна (ударна) |
| Ширина (мм) | 140 |
| ШтрихКод | 4824041018543 |
- Цена: 124 ₴






