
Анкер с кожухом и гайкой М12/16*150 цинк жёлтый (ящ. 120 шт.) APRO
- Нет в наличии
- Код: SRTR1216150-C
4 906 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078510
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 22.032
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 16 мм
Розмір “під ключ“: 18 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М12/16*150 цинк жовтий (ящ. 120 шт.) APRO
Розмір різьби: М12
Діаметр отвору: 16 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 75 мм
Вага теоретична 1 шт.: 183.6 г
Довжина кожуха: 132 мм
Довжина: 150 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 22.032
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 16 мм
Розмір “під ключ“: 18 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М12/16*150 цинк жовтий (ящ. 120 шт.) APRO
Розмір різьби: М12
Діаметр отвору: 16 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 75 мм
Вага теоретична 1 шт.: 183.6 г
Довжина кожуха: 132 мм
Довжина: 150 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 22.032 |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 150 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Довжина кожуха | 132 мм |
| Диаметр | 16 мм мм |
| Диаметр отверстия | 16 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер под ключ | 18 мм |
| Размер резьбы | М12 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041043606 |
- Цена: 4 906 ₴




