
Линейка из нержавеющей стали 500мм х 0,6мм Стандарт СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 500800
67 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 031894
Висота: 1
Упаковка: 300
Описание: ширина 27мм, толщина 0,6 мм (у Интертула толщина 0,4мм, цена такая же)
Вес: 0.07
Ширина: 27 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: нержавіюча сталь
Товщина: 0,6 мм
Довжина: 500 мм
Назва: Лінійка з нержавіючої сталі 500мм х 0,6мм Стандарт СИЛА
Висота: 1
Упаковка: 300
Описание: ширина 27мм, толщина 0,6 мм (у Интертула толщина 0,4мм, цена такая же)
Вес: 0.07
Ширина: 27 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: нержавіюча сталь
Товщина: 0,6 мм
Довжина: 500 мм
Назва: Лінійка з нержавіючої сталі 500мм х 0,6мм Стандарт СИЛА
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габариты | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.07 |
| Висота (мм) | 1 |
| Довжина (мм) | 500 |
| Толщина | 0,6 мм |
| Ширина (мм) | 30 |
| ШтрихКод | 4824041023776 |
- Цена: 67 ₴

