
Лобзик электрический APRO J750
- Нет в наличии
- Код: 899182
1 636 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078819
Ширина: 77
Упаковка: 10
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м., Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Iндикатор мережi живлення, Вихід під пилесос
Вес: 1.782
Номінальна потужність: 500 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 1,8
Максимальні оберти: 0-3000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: Без регулювання обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: Не має
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J750
Максимальна потужність: до 750 Вт
Робоча потужність: 650 Вт
Глибина пропила: дерево: 60 мм
Глибина пропила: метал: 8 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 90 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 8,85 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1R8t9-PSgF4Em2RkO-ZTAnL5tT1XTIjwf/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/178PQ-8slryp0Lr-t0Nepv2UxgvqiBKEd/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
Ширина: 77
Упаковка: 10
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м., Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Iндикатор мережi живлення, Вихід під пилесос
Вес: 1.782
Номінальна потужність: 500 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 1,8
Максимальні оберти: 0-3000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: Без регулювання обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: Не має
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J750
Максимальна потужність: до 750 Вт
Робоча потужність: 650 Вт
Глибина пропила: дерево: 60 мм
Глибина пропила: метал: 8 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 90 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 8,85 м/с 2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1R8t9-PSgF4Em2RkO-ZTAnL5tT1XTIjwf/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/178PQ-8slryp0Lr-t0Nepv2UxgvqiBKEd/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 1.8 |
| Висота (мм) | 210 |
| Вібраційне навантаження | 8,85 м/с 2 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 220 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Лазерный маркер | Не має |
| Лобзик | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 750 Вт |
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Маятниковый ход | Не має |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 500 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1R8t9-PSgF4Em2RkO-ZTAnL5tT1XTIjwf/view |
| Робоча потужність | 650 Вт |
| Уровень шума | Lpa 78 дБ(А) Lwa 90 дБ(А) дБ |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 77 |
| ШтрихКод | 4824041046010 |
- Цена: 1 636 ₴







