
Анкер с кожухом и гайкой М6/8*85 цинк жёлтый (пач. 10шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: SRTR0608085
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 053484
Висота: 14
Упаковка: 50
Вес: 0.274
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 8 мм
Розмір “під ключ“: 10 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М6 / 8 * 85 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 8 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 40 мм
Вага теоретична 1 шт.: 26.6 г
Довжина кожуха: 78 мм
Довжина: 85 мм
Висота: 14
Упаковка: 50
Вес: 0.274
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 8 мм
Розмір “під ключ“: 10 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою М6 / 8 * 85 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 8 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 40 мм
Вага теоретична 1 шт.: 26.6 г
Довжина кожуха: 78 мм
Довжина: 85 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.274 |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 14 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 85 мм |
| Довжина (мм) | 135 |
| Довжина кожуха | 78 мм |
| Диаметр | 8 мм мм |
| Диаметр отверстия | 8 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер под ключ | 10 мм |
| Размер резьбы | М6 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041023899 |
- Цена: 50 ₴




