
Электрорубанок APRO P1100
- Нет в наличии
- Код: 899321
2 716 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078548
Ширина: 75
Висота: 185
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3м, Прогумована рукоятка, Мiшок для збирання пилу, Двостороння система видалення пилу
Вес: 3.63
Номінальна потужність: 900 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 3,6
Матеріал леза: Сталь 65Мн
Напрямок обертання: 5
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Максимальна частота, об/хв: 18 000
Максимальна глибина стругання: 3.0 мм
Максимальна ширина стругання: 82 мм
Назва: Електрорубанок APRO P1100
Максимальна потужність: до 1100 Вт
Робоча потужність: 1000 Вт
Захист від випадкового включення: Не має
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Паралельна напрямна, Мішок для збору стружки, Ріжковий ключ.
Рівень шуму: Lpa 86 дБ(А) Lwa 97 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 4,7 м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1j7GlvrMPe42I_kFFtQAwOO8LfIPABH14/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1ythE9vhD_UZ8MsM2CdnXoFE1AHrIcL38/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Ключ спеціальний: 1 шт.
Паралельний упор: 1 шт.
Електрорубанок: 1 шт.
Мішок для збору стружки: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
Кількість ножів: 1 пара (2 шт.)
Тип ножів: Двосторонній ніж зі швидкою зміною
Ширина: 75
Висота: 185
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3м, Прогумована рукоятка, Мiшок для збирання пилу, Двостороння система видалення пилу
Вес: 3.63
Номінальна потужність: 900 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 3,6
Матеріал леза: Сталь 65Мн
Напрямок обертання: 5
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Максимальна частота, об/хв: 18 000
Максимальна глибина стругання: 3.0 мм
Максимальна ширина стругання: 82 мм
Назва: Електрорубанок APRO P1100
Максимальна потужність: до 1100 Вт
Робоча потужність: 1000 Вт
Захист від випадкового включення: Не має
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Паралельна напрямна, Мішок для збору стружки, Ріжковий ключ.
Рівень шуму: Lpa 86 дБ(А) Lwa 97 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 4,7 м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1j7GlvrMPe42I_kFFtQAwOO8LfIPABH14/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1ythE9vhD_UZ8MsM2CdnXoFE1AHrIcL38/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Ключ спеціальний: 1 шт.
Паралельний упор: 1 шт.
Електрорубанок: 1 шт.
Мішок для збору стружки: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
Кількість ножів: 1 пара (2 шт.)
Тип ножів: Двосторонній ніж зі швидкою зміною
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 3.6 |
| Висота (мм) | 185 |
| Вібраційне навантаження | 4,7 м/с |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 310 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Електрорубанок | 1 шт. |
| Класс защиты | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Количество ножей | 1 пара (2 шт.) |
| Макс. потужність | до 1100 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 18000 |
| Материал лезвия | Сталь 65Мн |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Мішок для збору стружки | 1 шт. |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 900 Вт W |
| Параллельный упор | 1 шт. |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1j7GlvrMPe42I_kFFtQAwOO8LfIPABH14/view |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип ножей | Двосторонній ніж зі швидкою зміною |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 75 |
| ШтрихКод | 4824041044160 |
- Цена: 2 716 ₴





