
Анкер рамный 10*132 оцинкованный (пач 10шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: TF10132
76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 052924
Висота: 22
Упаковка: 25
Вес: 0.463
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*132 оцинкований (пач 10шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 100 мм
Вага теоретична 1 шт.: 48.5 г
Довжина кожуха: 132 мм
Довжина: 142 мм
Висота: 22
Упаковка: 25
Вес: 0.463
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*132 оцинкований (пач 10шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 100 мм
Вага теоретична 1 шт.: 48.5 г
Довжина кожуха: 132 мм
Довжина: 142 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.463 |
| Вид різьби | неповна |
| Вид та розмір шліца | PZ3 |
| Висота (мм) | 22 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 142 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Довжина кожуха | 132 мм |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | цик білий/цинк жовтий |
| Размер резьбы | М6 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041023448 |
- Цена: 76 ₴





