
Дюбель стальной забивной М10/12х40 цинк желтый (пач. 20 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TSR101240
91 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078551
Висота: 17
Упаковка: 35
Вес: 0.336
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 12 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М10/12х40 цинк жовтий (пач. 20 шт.) APRO
Розмір різьби: М10
Діаметр отвору: 12 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 16 г
Довжина: 40 мм
Висота: 17
Упаковка: 35
Вес: 0.336
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 12 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М10/12х40 цинк жовтий (пач. 20 шт.) APRO
Розмір різьби: М10
Діаметр отвору: 12 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 16 г
Довжина: 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.336 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 17 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 40 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 12 мм мм |
| Диаметр отверстия | 12 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М10 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041053193 |
- Цена: 91 ₴

