
Саморез кровельный 4,8*19 DIN 7504K RAL 6005 по металлу (ящ. 2400шт) (цвет - зелёный мох) APRO
- Готово к отправке
- Код: 9R648196005-C
2 764 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 055771
Ширина: 260
Упаковка: 1200
Описание: Цвет: зелёный мох
Вес: 9.7
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 4.8 мм
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Колір: зелений мох
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз покрівельний 4,8*19 DIN 7504K RAL 6005 до металу (ящ. 2400шт) (колір - зелений мох) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для металу
Вага теоретична 1 шт.: 4.1 г
Довжина: 19 мм
Головка: шестигранна з прес-шайбою
Діаметр шайби: 14 мм
Колір за стандартом: RAL 6005
Товщина просвердлюваного металу (max): 5 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1200
Описание: Цвет: зелёный мох
Вес: 9.7
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 4.8 мм
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Колір: зелений мох
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз покрівельний 4,8*19 DIN 7504K RAL 6005 до металу (ящ. 2400шт) (колір - зелений мох) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для металу
Вага теоретична 1 шт.: 4.1 г
Довжина: 19 мм
Головка: шестигранна з прес-шайбою
Діаметр шайби: 14 мм
Колір за стандартом: RAL 6005
Товщина просвердлюваного металу (max): 5 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46212 |
| Вид різьби | повна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для металу |
| Длина | 19 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Диаметр | 4.8 мм мм |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Цвет | зелений мох |
| Колір за стандартом | RAL 6005 |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Размер под ключ | 8 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип резьбы | саморізна |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041030132 |
- Цена: 2 764 ₴

