
Шайба плоская 5мм DIN 125 цинк белый (пач 500шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: 7O05-2
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 053906
Висота: 8
Упаковка: 80
Вес: 0.17957
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 1.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 5мм DIN 125 цинк білий (пач 500шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 0.4 г
Різьба кріпильного виробу: М5
Внутрішній діаметр: 5.3 мм
Зовнішній діаметр: 10.0 мм
Висота: 8
Упаковка: 80
Вес: 0.17957
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 1.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 5мм DIN 125 цинк білий (пач 500шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 0.4 г
Різьба кріпильного виробу: М5
Внутрішній діаметр: 5.3 мм
Зовнішній діаметр: 10.0 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.17957 |
| Высота | 1.0 мм мм |
| Висота (мм) | 8 |
| Внутренний диаметр | 5.3 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Внешний диаметр | 10.0 мм |
| Материал | Сталь |
| Різьба кріпил. виробу | М5 |
| Стандарт | DIN 985 |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041024537 |
- Цена: 48 ₴




