
Триммер электрический APRO 1600ss
- Готово к отправке
- Код: 899102
4 039 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078237
Длина: 990
Ширина: 230
Упаковка: 2
Описание: SS в названии - это Soft Start - "плавный пуск"
Вес: 7.25
Гарантійний термін: 4 роки
Напрямок обертання: 5
Назва: Тример електричний APRO 1600ss
Максимальна потужність: до 1600 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга з двигуном, Штанга з редуктором Рукоятка, Катушка, З'єднувальній вузол,
Діаметр скошування ліскою: 420мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Діаметр ліски: до 2,0 мм
Рівень шуму: 72 Дб
Вібраційне навантаження: 3,85м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1VPcgf10PpLg-NgVMSTcp7PRf8Dy6yhQd/view
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Наплічний ремінь: 1 шт.
Длина: 990
Ширина: 230
Упаковка: 2
Описание: SS в названии - это Soft Start - "плавный пуск"
Вес: 7.25
Гарантійний термін: 4 роки
Напрямок обертання: 5
Назва: Тример електричний APRO 1600ss
Максимальна потужність: до 1600 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга з двигуном, Штанга з редуктором Рукоятка, Катушка, З'єднувальній вузол,
Діаметр скошування ліскою: 420мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Діаметр ліски: до 2,0 мм
Рівень шуму: 72 Дб
Вібраційне навантаження: 3,85м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1VPcgf10PpLg-NgVMSTcp7PRf8Dy6yhQd/view
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Наплічний ремінь: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 7.25 |
| Висота (мм) | 110 |
| Вібраційне навантаження | 3,85м/с |
| Гарантийный срок | 48 місяців |
| Довжина (мм) | 990 |
| Діаметр скошув. ліскою | 420мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1600 Вт |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1VPcgf10PpLg-NgVMSTcp7PRf8Dy6yhQd/view |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 230 |
| ШтрихКод | 4824041042678 |
- Цена: 4 039 ₴






