
Зарядная станция PS-30 220В 300Вт (296Вт/ч) APRO
- Нет в наличии
- Код: 852051
15 716 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 082896
Упаковка: 3
Описание: Ємність 296 Вт·год (3.7В 81600 мАг), Літій-іонний акумулятор, Вихід змінного струму АС 220В, Вихід постійного струму DC 12В/5A (60Вт Макс), Вихід USB-C5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс) PD, USB 1,2:5В/3A
9В/2A
12В/1.5A (18Вт Макс), Ліхтарик, Запуск автомобіля
Вес: 3.8
Гарантійний термін: 24 місяці
Вага, кг: 3,4 кг
Потужність: 300 Вт
Тип акумулятора: Літій-іонний акумулятор Li-ion 21700
Ліхтарик: LED 5 Вт
Назва: Зарядна станція PS-30 220В 300 Вт (296Вт-год) APRO
Ємність акумулятору: 296 Вт·год
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1k1uxYcLERIlkOO-Qlb7WxlhKLm9E1ux1/view
Індикація: Світлодіодний цифровий дисплей
Упаковка: 1 шт.
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Вихід змінного струму АС: AC 200В~240В 50/60Гц
Вихід постійного струму DC: DC 12В/5A (60Вт Макс)
Вихід USB-А: USB1,2: 5В/3A
9В/2A
12В/1.5A (18Вт Макс)
Вихід USB-C: 5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс PD)
Автомобільна розетка: 12В-16.8В 10A (168Вт Макс)
Входи для заряджання: DC: 5В~24В/5A (120Вт Макс) (комплектний зарядний пристрій 16.8В/3A)
USB-C: 5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс)
DC Сонячна панель:12В
Запуск автомобіля: Так
Температура розряджання: від -20 до 45°C
Температура заряджання: від 0 до 45°C
Життєвий цикл: >600 циклів перезаряджання до 80%, загалом >2000 циклів перезаряджання
Зарядна станція: 1 шт.
Зарядний пристрій: 1 шт.
Клеми для запуска автомобіля: 1 шт.
Упаковка: 3
Описание: Ємність 296 Вт·год (3.7В 81600 мАг), Літій-іонний акумулятор, Вихід змінного струму АС 220В, Вихід постійного струму DC 12В/5A (60Вт Макс), Вихід USB-C5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс) PD, USB 1,2:5В/3A
9В/2A
12В/1.5A (18Вт Макс), Ліхтарик, Запуск автомобіля
Вес: 3.8
Гарантійний термін: 24 місяці
Вага, кг: 3,4 кг
Потужність: 300 Вт
Тип акумулятора: Літій-іонний акумулятор Li-ion 21700
Ліхтарик: LED 5 Вт
Назва: Зарядна станція PS-30 220В 300 Вт (296Вт-год) APRO
Ємність акумулятору: 296 Вт·год
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1k1uxYcLERIlkOO-Qlb7WxlhKLm9E1ux1/view
Індикація: Світлодіодний цифровий дисплей
Упаковка: 1 шт.
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Вихід змінного струму АС: AC 200В~240В 50/60Гц
Вихід постійного струму DC: DC 12В/5A (60Вт Макс)
Вихід USB-А: USB1,2: 5В/3A
9В/2A
12В/1.5A (18Вт Макс)
Вихід USB-C: 5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс PD)
Автомобільна розетка: 12В-16.8В 10A (168Вт Макс)
Входи для заряджання: DC: 5В~24В/5A (120Вт Макс) (комплектний зарядний пристрій 16.8В/3A)
USB-C: 5В/2.4A
9В/3A
12В/3A
15В/3A
20В/5A (100Вт Макс)
DC Сонячна панель:12В
Запуск автомобіля: Так
Температура розряджання: від -20 до 45°C
Температура заряджання: від 0 до 45°C
Життєвий цикл: >600 циклів перезаряджання до 80%, загалом >2000 циклів перезаряджання
Зарядна станція: 1 шт.
Зарядний пристрій: 1 шт.
Клеми для запуска автомобіля: 1 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 296 Вт·год |
| Индикация | Світлодіодний цифровий дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Автомобільна розетка | 12В-16.8В 10A (168Вт Макс) |
| Вес (кг) | 3,4 кг |
| Висота (мм) | 200 |
| Вихід USB-C | 5В/2.4A; 9В/3A; 12В/3A; 15В/3A; 20В/5A (100Вт Макс PD) |
| Вихід USB-А | USB1,2: 5В/3A; 9В/2A; 12В/1.5A (18Вт Макс) |
| Входи для заряджання | DC: 5В~24В/5A (120Вт Макс) (комплектний зарядний пристрій 16.8В/3A); USB-C: 5В/2.4A; 9В/3A; 12В/3A; 15В/3A; 20В/5A (100Вт Макс); DC Сонячна панель:12В |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 280 |
| Життєвий цикл | >600 циклів перезаряджання до 80%, загалом >2000 циклів перезаряджання |
| Запуск автомобіля | Да |
| Зарядна станція | 1 шт. |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Клеми для запуска автомобіля | 1 шт. |
| Фонарик | LED 5 Вт |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1k1uxYcLERIlkOO-Qlb7WxlhKLm9E1ux1/view |
| Мощность | 300 Вт |
| Размер | 235×145×125 мм |
| Температура заряджання | від 0 до 45°C |
| Температура розряджання | від -20 до 45°C |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор Li-ion 21700 |
| Упаковка | 1 шт. |
| Ширина (мм) | 170 |
| ШтрихКод | 4824041053155 |
- Цена: 15 716 ₴




