
Анкер рамный 10*72 оцинкованный (ящ. 400шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: TF10072-C
1 814 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 052926
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 10.5
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*72 оцинкований (ящ. 400шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 40 мм
Вага теоретична 1 шт.: 29.5 г
Довжина кожуха: 72 мм
Довжина: 82 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 10.5
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*72 оцинкований (ящ. 400шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 40 мм
Вага теоретична 1 шт.: 29.5 г
Довжина кожуха: 72 мм
Довжина: 82 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46152 |
| Вид різьби | неповна |
| Вид та розмір шліца | PZ3 |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 82 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Довжина кожуха | 72 мм |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | цик білий/цинк жовтий |
| Размер резьбы | М6 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041023400 |
- Цена: 1 814 ₴





