
Стамеска 20мм (пластиковая рукоятка) СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 329017
98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041720
Упаковка: 120
Вес: 0.16333
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 240 мм
Матеріал рукоятки: пластик
Ширина полотна: 20 мм
Довжина полотна: 130 мм
Матеріал полотна: інструментальна сталь
Назва: Стамеска 20мм (пластикова рукоятка) СИЛА
Упаковка: 120
Вес: 0.16333
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 240 мм
Матеріал рукоятки: пластик
Ширина полотна: 20 мм
Довжина полотна: 130 мм
Матеріал полотна: інструментальна сталь
Назва: Стамеска 20мм (пластикова рукоятка) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.16333 |
| Висота (мм) | 30 |
| Длина | 240 мм |
| Довжина (мм) | 240 |
| Длина полотна | 130 мм |
| Матеріал полотна | інструментальна сталь |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Ширина (мм) | 30 |
| Ширина полотна | 20 мм |
| ШтрихКод | 4824041003297 |
- Цена: 98 ₴

