
Шайба плоская 20мм DIN 125 цинк белый (ящ 1000шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: 7O20-2-C
2 491 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 054375
Ширина: 260
Упаковка: 1000
Вес: 14.4
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 3.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 20мм DIN 125 цинк білий (ящ 1000шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 13.9 г
Різьба кріпильного виробу: М20
Внутрішній діаметр: 21.0 мм
Зовнішній діаметр: 37.0 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1000
Вес: 14.4
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 3.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 20мм DIN 125 цинк білий (ящ 1000шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 13.9 г
Різьба кріпильного виробу: М20
Внутрішній діаметр: 21.0 мм
Зовнішній діаметр: 37.0 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46126 |
| Высота | 3.0 мм мм |
| Висота (мм) | 100 |
| Внутренний диаметр | 21.0 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Внешний диаметр | 37.0 мм |
| Материал | Сталь |
| Різьба кріпил. виробу | М20 |
| Стандарт | DIN 985 |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041048083 |
- Цена: 2 491 ₴




