
Дюбель забивной стальной М16/20*65 цинк жёлтый (ящ. 250 шт.) APRO
- Нет в наличии
- Код: TSR162065-C
4 629 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078562
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 21.792
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 20 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М16/20*65 цинк жовтий (ящ. 250 шт.) APRO
Розмір різьби: М16
Діаметр отвору: 20 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 86 г
Довжина: 65 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1
Вес: 21.792
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 20 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М16/20*65 цинк жовтий (ящ. 250 шт.) APRO
Розмір різьби: М16
Діаметр отвору: 20 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 86 г
Довжина: 65 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 21.792 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 65 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Диаметр | 20 мм мм |
| Диаметр отверстия | 20 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М16 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041043590 |
- Цена: 4 629 ₴

