
Полировальная машина APRO СP1600
- Готово к отправке
- Код: 899381
2 988 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078555
Упаковка: 4
Описание: Прогумований подовжений кабель 3м, Прогумована рукоятка, Регулятор швидкостi, Швидкий доступ до щiток
Вес: 3.4
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 3,4 кг
Напрямок обертання: 5
Діаметр диска: 180 мм
Різьблення шпинделя: М14
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Максимальна частота, об/хв: 600 - 4000
Плавний пуск: Не має
Назва: Полірувальна машина APRO СP1600
Максимальна потужність: до 1600 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Допоміжна рукоятка, D-подібна рукоятка.
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1XYkF1anTZ_MaUSWo84lOw8Q4MCx0n08Q/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/114FFkKia9phvH584KRGTaQIAg7fgN1AS/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Додаткова рукоятка: 1 шт.
Вугільні щітки: 2 шт.
Ключ спеціальний: 1 шт.
Полірувальна машина: 1 шт.
Фіксація кнопки увімкнення: Має
Функція підтримки постійних обертів: Немає
Блокування шпинделя: Немає
Упаковка: 4
Описание: Прогумований подовжений кабель 3м, Прогумована рукоятка, Регулятор швидкостi, Швидкий доступ до щiток
Вес: 3.4
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 3,4 кг
Напрямок обертання: 5
Діаметр диска: 180 мм
Різьблення шпинделя: М14
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Напруга мережі: 220 (±20%)
Максимальна частота, об/хв: 600 - 4000
Плавний пуск: Не має
Назва: Полірувальна машина APRO СP1600
Максимальна потужність: до 1600 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Допоміжна рукоятка, D-подібна рукоятка.
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1XYkF1anTZ_MaUSWo84lOw8Q4MCx0n08Q/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/114FFkKia9phvH584KRGTaQIAg7fgN1AS/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Додаткова рукоятка: 1 шт.
Вугільні щітки: 2 шт.
Ключ спеціальний: 1 шт.
Полірувальна машина: 1 шт.
Фіксація кнопки увімкнення: Має
Функція підтримки постійних обертів: Немає
Блокування шпинделя: Немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Блокировка шпинделя | Немає |
| Вес (кг) | 3,4 кг |
| Висота (мм) | 160 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 480 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Диаметр диска | 180 мм мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1600 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 600 - 4000 |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Плавный пуск | Не має |
| Полірувальна машина | 1 шт. |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1XYkF1anTZ_MaUSWo84lOw8Q4MCx0n08Q/view |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Упаковка | Коробка |
| Функція підтримки постійних обертів | Немає |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Ширина (мм) | 130 |
| ШтрихКод | 4824041044238 |
- Цена: 2 988 ₴





