
Стамеска ударная 20мм CrV (обрезиненная рукоятка) СИЛА
- Готово к отправке
- Код: 329065
175 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 041731
Упаковка: 60
Вес: 0.25
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, термопластична гума
Ширина полотна: 20 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 20мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
Упаковка: 60
Вес: 0.25
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Довжина: 270 мм
Матеріал рукоятки: пластик, термопластична гума
Ширина полотна: 20 мм
Довжина полотна: 140 мм
Матеріал полотна: хром-ванадієва сталь
Назва: Стамеска ударна 20мм CrV (обгумована рукоятка) СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.25 |
| Висота (мм) | 35 |
| Длина | 270 мм |
| Довжина (мм) | 330 |
| Длина полотна | 140 мм |
| Матеріал полотна | хром-ванадієва сталь |
| Материал рукоятки | пластик, термопластична гума |
| Ширина (мм) | 35 |
| Ширина полотна | 20 мм |
| ШтрихКод | 4824041003402 |
- Цена: 175 ₴

