
Шлифмашина вибрационная APRO FS350
- Готово к отправке
- Код: 899281
1 602 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078546
Висота: 175
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м. Прогумована рукоятка, Пластиковий пилозбiрник, Алюмiнiва подошва, Регулятор швидкостi
Вес: 2
Номінальна потужність: 250 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Максимальні оберти: 7000-14000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Розміри основи: 90 х 187 мм
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Шліфмашина вібраційна APRO FS350
Максимальна потужність: до 350 Вт
Робоча потужність: 300 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 89 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 3.7 м/с2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view
Амплітуда коливань: 2 мм
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Шліфмашина: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
Висота: 175
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м. Прогумована рукоятка, Пластиковий пилозбiрник, Алюмiнiва подошва, Регулятор швидкостi
Вес: 2
Номінальна потужність: 250 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Максимальні оберти: 7000-14000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Розміри основи: 90 х 187 мм
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Шліфмашина вібраційна APRO FS350
Максимальна потужність: до 350 Вт
Робоча потужність: 300 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 89 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 3.7 м/с2
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view
Амплітуда коливань: 2 мм
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Шліфмашина: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес (кг) | 2 |
| Висота (мм) | 175 |
| Вібраційне навантаження | 3.7 м/с2 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 310 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Макс. потужність | до 350 Вт |
| Максимальні оберти | 7000-14000 об./хв. |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 250 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view |
| Робоча потужність | 300 Вт |
| Розміри основи | 90 х 187 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 110 |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044207 |
- Цена: 1 602 ₴

