
Радиатор охлаждения ВАЗ 21214 "Нива" AURORA
- Готово к отправке
- Код: CR-LA21214
1 936 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 028654
Ширина: 430
Упаковка: 5
Описание: Инжектор
Вес: 4
НГ-Наличие завихрителей: Да
Робочий діапазон температур: від -40 до +130 °С
Максимально допустимое давление: 0,3 МПа
ОЕМ: 21214-1301012-20
Ширина: 341 мм
Гарантійний термін: 12 місяців
НГ-Тип: Сборный
Матеріал: алюміній
Товщина: 34 мм
Висота: 341 мм
Довжина: 625 мм
Марки Авто для ИМ: ВАЗ
Номінальна потужність: ВАЗ-21214
Максимальний тиск: 0,3 МПа
Назва: Радіатор охолодження ВАЗ 21214 "Нива" AURORA
Ширина: 430
Упаковка: 5
Описание: Инжектор
Вес: 4
НГ-Наличие завихрителей: Да
Робочий діапазон температур: від -40 до +130 °С
Максимально допустимое давление: 0,3 МПа
ОЕМ: 21214-1301012-20
Ширина: 341 мм
Гарантійний термін: 12 місяців
НГ-Тип: Сборный
Матеріал: алюміній
Товщина: 34 мм
Висота: 341 мм
Довжина: 625 мм
Марки Авто для ИМ: ВАЗ
Номінальна потужність: ВАЗ-21214
Максимальний тиск: 0,3 МПа
Назва: Радіатор охолодження ВАЗ 21214 "Нива" AURORA
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 21214-1301012-20 |
| Производитель | Aurora |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.72 |
| Высота | 341 мм мм |
| Висота (мм) | 120 |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Длина | 625 мм |
| Довжина (мм) | 800 |
| Максимальное давление | 0,3 МПа |
| Максимально допустимое давление | 0,3 МПа |
| Робочий діапазон температур | від -40 до +130 °С |
| Толщина | 34 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Ширина (мм) | 430 |
| ШтрихКод | 2900012865414 |
- Цена: 1 936 ₴

