
Лобзик электрический APRO J850
- Готово к отправке
- Код: 899183
2 138 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078820
Длина: 267
Ширина: 85
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 4 м., Алюмiнiва пiдошва, Грибоподiбна рукоятка, Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Вихід під пилесос, Маятниковий хiд, Регулятор швидкостi, Потужний мотор, Функцiя видування пилу
Вес: 2.15
Номінальна потужність: 600 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,2 кг
Максимальні оберти: 0-3300 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: 3 положення
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J850
Максимальна потужність: до 850 Вт
Робоча потужність: 750 Вт
Глибина пропила: дерево: 80 мм
Глибина пропила: метал: 10 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор, Адаптер для відводу пилу.
Рівень шуму: Lpa 82 дБ(А) Lwa 93 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 8,99 м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1W_Mh_OMHXw1mXA5C6VK4C_3huPiKM6vU/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1AvXU3QCnah3VfyOnwwaUUpvGVjFzHEdS/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
Длина: 267
Ширина: 85
Упаковка: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 4 м., Алюмiнiва пiдошва, Грибоподiбна рукоятка, Змiна полотна без iнструментiв, Прогумована рукоятка, Вихід під пилесос, Маятниковий хiд, Регулятор швидкостi, Потужний мотор, Функцiя видування пилу
Вес: 2.15
Номінальна потужність: 600 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 2,2 кг
Максимальні оберти: 0-3300 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 4 м
Кут пропилу, градусів: 0 - 45
Лазерний маркер: Не має
Маятниковий хід: 3 положення
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Лобзик електричний APRO J850
Максимальна потужність: до 850 Вт
Робоча потужність: 750 Вт
Глибина пропила: дерево: 80 мм
Глибина пропила: метал: 10 мм
Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор, Адаптер для відводу пилу.
Рівень шуму: Lpa 82 дБ(А) Lwa 93 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 8,99 м/с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1W_Mh_OMHXw1mXA5C6VK4C_3huPiKM6vU/view
Ссылка на гарантию: https://drive.google.com/file/d/1AvXU3QCnah3VfyOnwwaUUpvGVjFzHEdS/view
Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Лобзик: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Має
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Висота (мм) | 240 |
| Вібраційне навантаження | 8,99 м/с |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 267 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Лазерный маркер | Не має |
| Лобзик | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 850 Вт |
| Максимальні оберти | 0-3300 об./хв. |
| Маятниковый ход | 3 положення |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 600 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1W_Mh_OMHXw1mXA5C6VK4C_3huPiKM6vU/view |
| Робоча потужність | 750 Вт |
| Уровень шума | Lpa 82 дБ(А) Lwa 93 дБ(А) дБ |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 85 |
| ШтрихКод | 4824041046003 |
- Цена: 2 138 ₴




