
Дюбель стальной забивной М6/8х25 цинк желтый (пач. 50 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TSR060825
100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078549
Висота: 12
Упаковка: 50
Вес: 0.238
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 8 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М6/8х25 цинк жовтий (пач. 50 шт.) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 8 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 5 г
Довжина: 25 мм
Висота: 12
Упаковка: 50
Вес: 0.238
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 8 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М6/8х25 цинк жовтий (пач. 50 шт.) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 8 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 5 г
Довжина: 25 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.238 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 12 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 25 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 8 мм мм |
| Диаметр отверстия | 8 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М6 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041053179 |
- Цена: 100 ₴

