
Стабилизатор напряжения релейный AVR-3000 APRO
- Нет в наличии
- Код: 852023
3 091 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 083014
Упаковка: 4
Описание: Потужність 3000 ВА (2400 Вт). Тип стабілізатора - релейний. Вихід - дві розетки. Рівень вхідної напруги 140-260В. Рівень вихідної напруги 220±8%В. Робоча температура 0-40°С. Захист від: високої та низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перегріву. Індикація Led-дисплей.
Вес: 5.4
Розмір: 240х150х185 мм
Гарантійний термін: 36 місяців
Робоча температура: 0-40 °С
Потужність: 3000 ВА (2400 Вт)
ККД, %: 98 %
Назва: Стабілізатор напруги релейний AVR-3000, 2400Вт APRO
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1FLaBqjOhGMbbeXGyb7eiVPkIlLBIstLJ/view
Вага: 5,4 кг
Тип стабілізатора: Релейний
Тип трансофрматора: Тороїдальний
Рівень вхідної напруги: 140-260 В
Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%
Захист від високої напруги: Так
Захист від низької напруги: Так
Захист від короткого замикання: Так
Захист від перевантаження: Так
Захист від перегріву: Так
Запобіжник: Автоматичний
Індикація: Led-дисплей
Виходи (розетки): 2 розетки
Затримка включення: 3 або 180 секунд
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Стабілізатор напруги: 1 шт.
Упаковка: 4
Описание: Потужність 3000 ВА (2400 Вт). Тип стабілізатора - релейний. Вихід - дві розетки. Рівень вхідної напруги 140-260В. Рівень вихідної напруги 220±8%В. Робоча температура 0-40°С. Захист від: високої та низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перегріву. Індикація Led-дисплей.
Вес: 5.4
Розмір: 240х150х185 мм
Гарантійний термін: 36 місяців
Робоча температура: 0-40 °С
Потужність: 3000 ВА (2400 Вт)
ККД, %: 98 %
Назва: Стабілізатор напруги релейний AVR-3000, 2400Вт APRO
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1FLaBqjOhGMbbeXGyb7eiVPkIlLBIstLJ/view
Вага: 5,4 кг
Тип стабілізатора: Релейний
Тип трансофрматора: Тороїдальний
Рівень вхідної напруги: 140-260 В
Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%
Захист від високої напруги: Так
Захист від низької напруги: Так
Захист від короткого замикання: Так
Захист від перевантаження: Так
Захист від перегріву: Так
Запобіжник: Автоматичний
Індикація: Led-дисплей
Виходи (розетки): 2 розетки
Затримка включення: 3 або 180 секунд
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Стабілізатор напруги: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 5,4 кг |
| Висота (мм) | 210 |
| Виходи (розетки) | 2 розетки |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 290 |
| Предохранитель | Автоматический |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1B2UhwOt6citIdnBotzUj-KPNrVXMKvZw/view |
| Мощность | 3000 ВА (2400 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 240х150х185 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 180 |
| ШтрихКод | 4824041053889 |
- Цена: 3 091 ₴




