
Дюбель стальной забивной М16/20х65 цинк желтый (пач. 5 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TSR162065
114 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078556
Упаковка: 40
Вес: 0.412
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 20 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М16/20х65 цинк жовтий (пач. 5 шт.) APRO
Розмір різьби: М16
Діаметр отвору: 20 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 86 г
Довжина: 65 мм
Упаковка: 40
Вес: 0.412
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 20 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М16/20х65 цинк жовтий (пач. 5 шт.) APRO
Розмір різьби: М16
Діаметр отвору: 20 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 86 г
Довжина: 65 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.412 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 15 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 65 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 20 мм мм |
| Диаметр отверстия | 20 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М16 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041053216 |
- Цена: 114 ₴

