
Шайба плоская 10мм DIN 125 цинк белый (пач 100шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: 7O10-2
63 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 053909
Висота: 13
Упаковка: 50
Вес: 0.29926
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 2.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 10мм DIN 125 цинк білий (пач 100шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 3.2 г
Різьба кріпильного виробу: М10
Внутрішній діаметр: 10.5 мм
Зовнішній діаметр: 20.0 мм
Висота: 13
Упаковка: 50
Вес: 0.29926
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 2.0 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 10мм DIN 125 цинк білий (пач 100шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 3.2 г
Різьба кріпильного виробу: М10
Внутрішній діаметр: 10.5 мм
Зовнішній діаметр: 20.0 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.29926 |
| Высота | 2.0 мм мм |
| Висота (мм) | 13 |
| Внутренний диаметр | 10.5 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Внешний диаметр | 20.0 мм |
| Материал | Сталь |
| Різьба кріпил. виробу | М10 |
| Стандарт | DIN 985 |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041024568 |
- Цена: 63 ₴




