
Триммер бензиновый APRO ВТ 1150
- В наличии
- Код: 899115
3 851 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 082427
Ширина: 230
Висота: 350
Упаковка: 2
Описание: Тип двигуна: Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням
Потужність - 1150 Вт
Об’єм двигуна -32,5см3
Діаметр поршня 36мм
Швидкість обертання – 7000об/хвДовжина штанги – 1500ммДіаметр штанги – 26ммДіаметр скошування ножем/ліскою - 255мм/440мм
Ємність баку – 1л.
Вес: 7.5
Номінальна потужність: 1150 Вт/1,6 к.с
Гарантійний термін: 3 роки
НГ-Напруга: Нет
Об'єм двигуна: 32,5 см.куб
Тип двигуна: 2-х тактний
Швидкість обертання: 7000 об/мин
Назва: Тример бензиновий APRO ВТ 1150
Діаметр скошування ліскою: 440мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1DshaiI7vvntk5JlDAAIDXlQOnJjttENL/view
Об'єм паливного баку: 1 л
Довжина штанги: 1500 мм
Діаметр штанги: 26 мм
Карбюратор з праймером: ні
Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців
Кріплення паливного баку: пластикове
Діаметр поршня: 36 мм
Вага: 8,0 кг
Рівень шуму: 92 дБ
Витрата пального: 0,5 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Наплічний ремінь: 1 шт.
Ширина: 230
Висота: 350
Упаковка: 2
Описание: Тип двигуна: Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням
Потужність - 1150 Вт
Об’єм двигуна -32,5см3
Діаметр поршня 36мм
Швидкість обертання – 7000об/хвДовжина штанги – 1500ммДіаметр штанги – 26ммДіаметр скошування ножем/ліскою - 255мм/440мм
Ємність баку – 1л.
Вес: 7.5
Номінальна потужність: 1150 Вт/1,6 к.с
Гарантійний термін: 3 роки
НГ-Напруга: Нет
Об'єм двигуна: 32,5 см.куб
Тип двигуна: 2-х тактний
Швидкість обертання: 7000 об/мин
Назва: Тример бензиновий APRO ВТ 1150
Діаметр скошування ліскою: 440мм
Діаметр скошування диском: 255 мм
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1DshaiI7vvntk5JlDAAIDXlQOnJjttENL/view
Об'єм паливного баку: 1 л
Довжина штанги: 1500 мм
Діаметр штанги: 26 мм
Карбюратор з праймером: ні
Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців
Кріплення паливного баку: пластикове
Діаметр поршня: 36 мм
Вага: 8,0 кг
Рівень шуму: 92 дБ
Витрата пального: 0,5 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Катушка з ліскою: 1 шт.
Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Наплічний ремінь: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 8,0 кг |
| Висота (мм) | 350 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 310 |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Диаметр поршня | 36 мм |
| Діаметр скошув. ліскою | 440мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Карбюратор з праймером | Нет |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Номинальная мощность | 1150 Вт/1,6 к.с W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1DshaiI7vvntk5JlDAAIDXlQOnJjttENL/view |
| Уровень шума | 92 дБ дБ |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Упаковка | Коробка |
| Скорость вращения | 7000 об/мин об/мин |
| Ширина (мм) | 230 |
| ШтрихКод | 4824041052387 |
- Цена: 3 851 ₴







