
Прожектор светодиодный аккумуляторный 5Вт 500Лм (Li-ion 2000 мАч) APRO
- Нет в наличии
- Код: 900518
803 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 082436
Ширина: 43
Висота: 104
Упаковка: 50
Описание: Світлові елементи: СОВ LED, SMD LED¶ Потужність: 5 Вт¶ Світловий потік: 500 Лм (Макс), 170 Лм (Мін), 150 Лм (торцевий SMD LED)¶ Режими: Мін - Макс - Торцевий SMD LED - Вимк¶ Час роботи: 3 год. - 10 год. - 8 год.¶ Час заряджання: 3 год.¶ Живлення: Li-ion акумулятор 3,7 В 2000 мАг¶ Захист від вологи: IPX4¶ Розмір: 101x53x24 мм¶ Вага: 99,5 г¶¶ Додатково: магніти на тильній стороні, 4-х ступенева індикація рівня заряду, кабель USB Type-C. Утриманням кнопки вибору режимів відбувається плавне регулювання світлового потоку
Вес: 0.13
Гарантійний термін: 12 місяців
Назва: Прожектор світлодіодний акумуляторний 5Вт 500Лм (Li-ion 2000 мАг) APRO
Ширина: 43
Висота: 104
Упаковка: 50
Описание: Світлові елементи: СОВ LED, SMD LED¶ Потужність: 5 Вт¶ Світловий потік: 500 Лм (Макс), 170 Лм (Мін), 150 Лм (торцевий SMD LED)¶ Режими: Мін - Макс - Торцевий SMD LED - Вимк¶ Час роботи: 3 год. - 10 год. - 8 год.¶ Час заряджання: 3 год.¶ Живлення: Li-ion акумулятор 3,7 В 2000 мАг¶ Захист від вологи: IPX4¶ Розмір: 101x53x24 мм¶ Вага: 99,5 г¶¶ Додатково: магніти на тильній стороні, 4-х ступенева індикація рівня заряду, кабель USB Type-C. Утриманням кнопки вибору режимів відбувається плавне регулювання світлового потоку
Вес: 0.13
Гарантійний термін: 12 місяців
Назва: Прожектор світлодіодний акумуляторний 5Вт 500Лм (Li-ion 2000 мАг) APRO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Li-ion 3.7 В 2000 мАг |
| Вес (кг) | 99.5 г |
| Висота (мм) | 104 |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 55 |
| Мощность | 5 Вт |
| Режими | Мін - макс - торцевий SMD LED - вимк |
| Размер | 101х53х24 мм |
| Световой поток (max), Лм | 500 |
| Световой поток (min), Лм | 150 |
| Світловий елемент | COB LED, SMD LED |
| Час заряду аккум. | 3 години |
| Время работы | 3 год- 10 год- 8 год |
| Ширина (мм) | 43 |
| ШтрихКод | 4824041052363 |
- Цена: 803 ₴






