
Саморез с шестигранной головкой 6,3*25 DIN 7504K с сверлом по металлу (пач 50шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: 9T66325-2
68 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 079508
Висота: 23
Упаковка: 30
Вес: 0.292
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6.3 мм
Розмір “під ключ“: 10
Покриття: цинк білий
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз із шестигранною головкою 6,3*25 DIN 7504K зі свердлом по металу (пач 50шт) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для металу
Вага теоретична 1 шт.: 6.87 г
Довжина: 25 мм
Головка: шестигранна
Товщина просвердлюваного металу (max): 5 мм
Висота: 23
Упаковка: 30
Вес: 0.292
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6.3 мм
Розмір “під ключ“: 10
Покриття: цинк білий
Наконечник: свердло
Стандарт: DIN 7504K
Назва: Саморіз із шестигранною головкою 6,3*25 DIN 7504K зі свердлом по металу (пач 50шт) APRO
Вид різьби: повна
Тип різьби: саморізна
Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва
До якої основи: для металу
Вага теоретична 1 шт.: 6.87 г
Довжина: 25 мм
Головка: шестигранна
Товщина просвердлюваного металу (max): 5 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.292 |
| Вид різьби | повна |
| Висота (мм) | 23 |
| До якої основи | для металу |
| Длина | 25 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 6.3 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Размер под ключ | 10 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип резьбы | саморізна |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041047857 |
- Цена: 68 ₴


