
Анкер с кожухом и гайкой с L-крюком М8/10*80 цинк жёлтый (пач 5шт) APRO
- Нет в наличии
- Код: CLRL0810080
51 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 065235
Висота: 22
Упаковка: 40
Вес: 0.269
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Розмір “під ключ“: 13 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою з L-гаком М8/10*80 цинк жовтий (пач 5шт) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 30 мм
Вага теоретична 1 шт.: 53.8 г
Довжина: 80 мм
Висота: 22
Упаковка: 40
Вес: 0.269
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Розмір “під ключ“: 13 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер з кожухом і гайкою з L-гаком М8/10*80 цинк жовтий (пач 5шт) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 30 мм
Вага теоретична 1 шт.: 53.8 г
Довжина: 80 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.269 |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 22 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 80 мм |
| Довжина (мм) | 170 |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер под ключ | 13 мм |
| Размер резьбы | М8 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041041701 |
- Цена: 51 ₴



