
Дюбель быстрого монтажа 6*40 грибок (пач 100шт) полиэтиленовый APRO
- Готово к отправке
- Код: MTG-60040
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 052627
Упаковка: 70
Страна: Україна
Вес: 0.08571
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Діаметр: 6 мм
Назва: Дюбель швидкого монтажу 6*40 гриб (пач 100шт) поліетиленовий APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: гриб
Галузь застосування: для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 10 мм
Вага теоретична 1 шт.: 0.85 г
Довжина: 40 мм
Упаковка: 70
Страна: Україна
Вес: 0.08571
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Діаметр: 6 мм
Назва: Дюбель швидкого монтажу 6*40 гриб (пач 100шт) поліетиленовий APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: гриб
Галузь застосування: для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 10 мм
Вага теоретична 1 шт.: 0.85 г
Довжина: 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.08571 |
| Вид бортика | гриб |
| Висота (мм) | 30 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 40 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 6 мм мм |
| Диаметр отверстия | 6 мм мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Состояние | Новое |
| Ширина (мм) | 140 |
| ШтрихКод | 4824041022632 |
- Цена: 20 ₴






