
Анкер рамный 10*152 оцинкованный (пач 10шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: TF10152
96 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 052925
Висота: 21
Упаковка: 25
Вес: 0.518
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*152 оцинкований (пач 10шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 120 мм
Вага теоретична 1 шт.: 54.5 г
Довжина кожуха: 152 мм
Довжина: 162 мм
Висота: 21
Упаковка: 25
Вес: 0.518
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цик білий/цинк жовтий
Назва: Анкер рамний 10*152 оцинкований (пач 10шт) APRO
Розмір різьби: М6
Діаметр отвору: 10 мм
Вид та розмір шліца: PZ3
Вид головки: потайна
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва, для вікон та дверей
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 120 мм
Вага теоретична 1 шт.: 54.5 г
Довжина кожуха: 152 мм
Довжина: 162 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.518 |
| Вид різьби | неповна |
| Вид та розмір шліца | PZ3 |
| Висота (мм) | 21 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 162 мм |
| Довжина (мм) | 175 |
| Довжина кожуха | 152 мм |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | цик білий/цинк жовтий |
| Размер резьбы | М6 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 70 |
| ШтрихКод | 4824041023462 |
- Цена: 96 ₴





