
Дюбель забивной стальной М 8/10*30 цинк жёлтый (ящ. 2000 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TSR081030-C
4 269 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078559
Ширина: 260
Упаковка: 1000
Вес: 16.292
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М8/10*30 цинк жовтий (ящ. 2000 шт.) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 8 г
Довжина: 30 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1000
Вес: 16.292
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 10 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Дюбель забивний сталевий М8/10*30 цинк жовтий (ящ. 2000 шт.) APRO
Розмір різьби: М8
Діаметр отвору: 10 мм
Вид бортика: без бортика
Вид різьби: неповна
Тип різьби: метрична
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Вага теоретична 1 шт.: 8 г
Довжина: 30 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 16.292 |
| Вид бортика | без бортика |
| Вид різьби | неповна |
| Висота (мм) | 100 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 30 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Диаметр | 10 мм мм |
| Диаметр отверстия | 10 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Размер резьбы | М8 |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041043569 |
- Цена: 4 269 ₴

