
Шайба плоская 8мм DIN 125 цинк белый (ящ 9500шт) APRO
- Готово к отправке
- Код: 7O08-2-C
2 843 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 054371
Ширина: 260
Упаковка: 1055.5555555556
Вес: 14.5
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 1.6 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 8мм DIN 125 цинк білий (ящ 9500шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 1.6 г
Різьба кріпильного виробу: М8
Внутрішній діаметр: 8.4 мм
Зовнішній діаметр: 16.0 мм
Ширина: 260
Упаковка: 1055.5555555556
Вес: 14.5
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Висота: 1.6 мм
Покриття: цинк білий
Стандарт: DIN 985
Назва: Шайба плоска 8мм DIN 125 цинк білий (ящ 9500шт) APRO
Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво
Вага теоретична 1 шт.: 1.6 г
Різьба кріпильного виробу: М8
Внутрішній діаметр: 8.4 мм
Зовнішній діаметр: 16.0 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46156 |
| Высота | 1.6 мм мм |
| Висота (мм) | 100 |
| Внутренний диаметр | 8.4 мм |
| Довжина (мм) | 260 |
| Внешний диаметр | 16.0 мм |
| Материал | Сталь |
| Різьба кріпил. виробу | М8 |
| Стандарт | DIN 985 |
| Ширина (мм) | 260 |
| ШтрихКод | 4824041048045 |
- Цена: 2 843 ₴




