
Бензопила цепная APRO BPL 1800
- Нет в наличии
- Код: 899141
3 136 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 081530
Ширина: 280
Упаковка: 2
Описание: Потужність - 1800 Вт/2,5к.с
Об'єм двигуна 45см3
Швидкість обертання - 10500об/хв
Довжина шини - 40см/16‘’
Ланцюг пильний 0,325''
0,058(1,5mm)
64DL Вес нетто 5,2кг
Вес: 6.75
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 5,2
Об'єм двигуна: 45 см3
Назва: Бензопила ланцюгова APRO BPL 1800
Робоча потужність: 1800 Вт/2,45 к.с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1eOQES9QiYPXHen7igLjItVf7M7QQrnup/view
Швидкість спрацьовування гальма: 0,12c
Довжина шини: 40см/16''
Тип ланцюга: 0,325''
0,058(1,5mm)
64DL
Швидкість обертання ланцюга: 10500 об/хв
Об'єм двигуна: 45см3
Об'єм паливного баку: 0,54 л
Витрата пального: 0,6 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Ланцюг пильний: 1 шт.
Ширина: 280
Упаковка: 2
Описание: Потужність - 1800 Вт/2,5к.с
Об'єм двигуна 45см3
Швидкість обертання - 10500об/хв
Довжина шини - 40см/16‘’
Ланцюг пильний 0,325''
0,058(1,5mm)
64DL Вес нетто 5,2кг
Вес: 6.75
Гарантійний термін: 3 роки
Вага, кг: 5,2
Об'єм двигуна: 45 см3
Назва: Бензопила ланцюгова APRO BPL 1800
Робоча потужність: 1800 Вт/2,45 к.с
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1eOQES9QiYPXHen7igLjItVf7M7QQrnup/view
Швидкість спрацьовування гальма: 0,12c
Довжина шини: 40см/16''
Тип ланцюга: 0,325''
0,058(1,5mm)
64DL
Швидкість обертання ланцюга: 10500 об/хв
Об'єм двигуна: 45см3
Об'єм паливного баку: 0,54 л
Витрата пального: 0,6 л/год
Упаковка: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Інструмент для збирання: 1 комплект
Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.
Ланцюг пильний: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Вес (кг) | 5,2 кг |
| Висота (мм) | 300 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 450 |
| Длина шины | 40см/16'' |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1eOQES9QiYPXHen7igLjItVf7M7QQrnup/view |
| Робоча потужність | 1800 Вт/2,45 к.с |
| Упаковка | Коробка |
| Скорость вращения цепи | 10500 об/хв |
| Ширина (мм) | 280 |
| ШтрихКод | 4824041051373 |
- Цена: 3 136 ₴





