
Стабилизатор напряжения релейный AVR-500, 400Вт APRO
- Нет в наличии
- Код: 852005
1 562 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 081435
Длина: 265
Ширина: 117
Висота: 168
Упаковка: 8
Описание: Потужність 500 ВА (400 Вт). Тип стабілізатора - релейний. Вихід - одна розетка. Рівень вхідної напруги 140-260В. Рівень вихідної напруги 220±8%В. Робоча температура 0-40°С. Захист від: високої та низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перегріву. Індикація Led-дисплей.
Вес: 2.44
Розмір: 210х110х150 мм
Гарантійний термін: 36 місяців
Робоча температура: 0-40 °С
Потужність: 500 ВА (400 Вт)
Напрямок обертання: 5
ККД, %: 98 %
Назва: Стабілізатор напруги релейний AVR-500, 400Вт APRO
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1wfagEPx4YOIL6E2KIvdUOHTjVBXfFP43/view
Вага: 2,15 кг
Тип стабілізатора: Релейний
Тип трансофрматора: Тороїдальний
Рівень вхідної напруги: 140-260 В
Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%
Захист від високої напруги: Так
Захист від низької напруги: Так
Захист від короткого замикання: Так
Захист від перевантаження: Так
Захист від перегріву: Так
Запобіжник: Так
Індикація: Led-дисплей
Виходи (розетки): 1 розетка
Затримка включення: 3 або 180 секунд
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Стабілізатор напруги: 1 шт.
Длина: 265
Ширина: 117
Висота: 168
Упаковка: 8
Описание: Потужність 500 ВА (400 Вт). Тип стабілізатора - релейний. Вихід - одна розетка. Рівень вхідної напруги 140-260В. Рівень вихідної напруги 220±8%В. Робоча температура 0-40°С. Захист від: високої та низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перегріву. Індикація Led-дисплей.
Вес: 2.44
Розмір: 210х110х150 мм
Гарантійний термін: 36 місяців
Робоча температура: 0-40 °С
Потужність: 500 ВА (400 Вт)
Напрямок обертання: 5
ККД, %: 98 %
Назва: Стабілізатор напруги релейний AVR-500, 400Вт APRO
Ссылка на инструкцию: https://drive.google.com/file/d/1wfagEPx4YOIL6E2KIvdUOHTjVBXfFP43/view
Вага: 2,15 кг
Тип стабілізатора: Релейний
Тип трансофрматора: Тороїдальний
Рівень вхідної напруги: 140-260 В
Рівень вихідної напруги, В: 220 В ±8%
Захист від високої напруги: Так
Захист від низької напруги: Так
Захист від короткого замикання: Так
Захист від перевантаження: Так
Захист від перегріву: Так
Запобіжник: Так
Індикація: Led-дисплей
Виходи (розетки): 1 розетка
Затримка включення: 3 або 180 секунд
Упаковка: Картонна коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Стабілізатор напруги: 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Led-дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2,15 кг |
| Висота (мм) | 168 |
| Виходи (розетки) | 1 розетка |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 265 |
| Предохранитель | Да |
| Затримка включення | 3 або 180 секунд |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| ККД, % | 98 % |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/121YiXtgx7Q25ab07VjivCuapKSaiUZeb/view |
| Мощность | 500 ВА (400 Вт) |
| Рабочая температура | 0-40 °С |
| Размер | 210х110х150 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина (мм) | 117 |
| ШтрихКод | 4824041049462 |
- Цена: 1 562 ₴





