
Анкер-клин потолочный 6*40 Bierbach цинк жёлтый (пач. 50 шт.) APRO
- Готово к отправке
- Код: TDN6040
154 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 078695
Упаковка: 20
Вес: 0.575
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер-клин стельовий 6*40 Bierbach цинк жовтий (пач. 50 шт.) APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: плоский
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 5 мм
Вага теоретична 1 шт.: 11.5 г
Довжина: 40 мм
Упаковка: 20
Вес: 0.575
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Діаметр: 6 мм
Покриття: цинк жовтий
Назва: Анкер-клин стельовий 6*40 Bierbach цинк жовтий (пач. 50 шт.) APRO
Діаметр отвору: 6 мм
Вид бортика: плоский
Галузь застосування: для будівництва
До якої основи: для щільних повнотілих основ
Товщина закріплюваного матеріалу (max): 5 мм
Вага теоретична 1 шт.: 11.5 г
Довжина: 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.575 |
| Вид бортика | плоский |
| Висота (мм) | 15 |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 40 мм |
| Довжина (мм) | 140 |
| Диаметр | 6 мм мм |
| Диаметр отверстия | 6 мм мм |
| Материал | Сталь |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041046485 |
- Цена: 154 ₴

