
Пистолет для выдавливания смазки пневматический 400мл, две насадки APRO
- Готово к отправке
- Код: 850133
1 033 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 065494
Ширина: 175
Упаковка: 10
Вес: 1.5
Напрямок обертання: 5
Довжина шлангу: 30 см
Назва: Пістолет для видавлення змазки пневматичний 400мл, дві насадки APRO
Довжина трубки: 12 см
Об'єм баку для змащення: 400 мл
Пневматичне з'єднання: 1/4“
Робочий тиск: 6 Бар
Витрата повітря: 115 л/хв
Ширина: 175
Упаковка: 10
Вес: 1.5
Напрямок обертання: 5
Довжина шлангу: 30 см
Назва: Пістолет для видавлення змазки пневматичний 400мл, дві насадки APRO
Довжина трубки: 12 см
Об'єм баку для змащення: 400 мл
Пневматичне з'єднання: 1/4“
Робочий тиск: 6 Бар
Витрата повітря: 115 л/хв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46143 |
| Висота (мм) | 70 |
| Расход воздуха | 115 л/хв л/мин |
| Довжина (мм) | 390 |
| Довжина трубки | 12 см |
| Довжина шлангу | 30 см |
| Об'єм баку для змащення | 400 мл |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Рабочее давление | 6 Бар бар |
| Состояние | Новое |
| Ширина (мм) | 175 |
| ШтрихКод | 4824041034802 |
- Цена: 1 033 ₴



